• Type kavelMarge
  • Kavelnummer0247-4127
  • Kavel sluit opMaandag 12 januari 2026 20.04 uur

Otto Kahle

olieverf op doek, ingelijst, gesigneerd R.O. Afmeting 100x80 cm. Doek moet opnieuw worden gespannen