• Type kavelMarge
  • Kavelnummer0247-4125
  • Kavel sluit opMaandag 12 januari 2026 19.59 uur

R. Pierce

acryl op papier, gesigneerd R.O.. Ingelijst, achter glas, 83x63 cm