Oude litho

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0247-4121
  • Kavel sluit opMaandag 12 januari 2026 19.55 uur

E. Leliepvre (1908-2013)

Mooi ingelijst, achter glas. Afmeting 55x65 cm. Gesigneerd R.O.