Oude litho

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0247-4119
  • Kavel sluit opMaandag 12 januari 2026 19.43 uur

E. Demaisons (1812-1880)

mooi ingelijst, achter glas. Afmeting 55x63 cm. Ingelijst door F. de Leeuw Borgerhout