Oude litho

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0247-4117
  • Kavel sluit opMaandag 12 januari 2026 19.39 uur

A. KERMER

Lithografie AVROS Amsterdam; Ingelijst, achter glas. Afmeting 43x56 cm.