Inloggen
Account aanmaken
Toggle navigation
Kunst, antiek en inboedelveilingen
Nieuws
Veilingen
Archief
Hoe werkt het?
Verzending
Contact
Alle veilingen
Veilingen
Veiling
Kavels
90
Kavel 0247-4108
Vorige kavel
Volgende kavel
Deel deze kavel op social media
Tekening/aquarel
Type kavel
Marge
Kavelnummer
0247-4108
Kavel sluit op
Maandag 12 januari 2026 19.24 uur
vintage, 1972
Gesigneerd L.O. Ingelijst, achter glas, afmeting 40x50 cm
Vorige kavel
Volgende kavel
Meld u aan voor de nieuwsbrief en blijf op de hoogte
Nu aanmelden