Tekening/aquarel

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0247-4108
  • Kavel sluit opMaandag 12 januari 2026 19.24 uur

vintage, 1972

Gesigneerd L.O. Ingelijst, achter glas, afmeting 40x50 cm