Inloggen
Account aanmaken
Toggle navigation
Kunst, antiek en inboedelveilingen
Nieuws
Veilingen
Archief
Hoe werkt het?
Verzending
Contact
Alle veilingen
Veilingen
Veiling
Kavels
90
Kavel 0247-4102
Vorige kavel
Volgende kavel
Deel deze kavel op social media
Kunstwerken
Type kavel
Marge
Kavelnummer
0247-4102
Kavel sluit op
Maandag 12 januari 2026 19.17 uur
2 stuks, aquarellen
Beide gesigneerd, ingelijst, achter glas. Afmeting (bxh) 30x40 cm en 50x40 cm.
Vorige kavel
Volgende kavel
Meld u aan voor de nieuwsbrief en blijf op de hoogte
Nu aanmelden