Kunstwerken

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0247-4102
  • Kavel sluit opMaandag 12 januari 2026 19.17 uur

2 stuks, aquarellen

Beide gesigneerd, ingelijst, achter glas. Afmeting (bxh) 30x40 cm en 50x40 cm.