Aquarel

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0247-0032
  • Kavel sluit opMaandag 12 januari 2026 19.31 uur

"arbeiders in rijstvelden"niet gesigneerd

Ingelijst, achter glas. Afmeting 48x40 cm