Inloggen
Account aanmaken
Toggle navigation
Kunst, antiek en inboedelveilingen
Nieuws
Veilingen
Archief
Hoe werkt het?
Verzending
Contact
Alle veilingen
Veilingen
Veiling
Kavels
90
Kavel 0247-0032
Vorige kavel
Volgende kavel
Deel deze kavel op social media
Aquarel
Type kavel
Marge
Kavelnummer
0247-0032
Kavel sluit op
Maandag 12 januari 2026 19.31 uur
"arbeiders in rijstvelden"niet gesigneerd
Ingelijst, achter glas. Afmeting 48x40 cm
Vorige kavel
Volgende kavel
Meld u aan voor de nieuwsbrief en blijf op de hoogte
Nu aanmelden