Grafiek C. BRANDENBURG(1884-1954)

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0247-0025
  • Kavel sluit opMaandag 12 januari 2026 19.24 uur

"zwanenburgwal Amsterdam"

Ets, ingelijst, achter glas. Gesigneerd R.O.. Afmeting 54x48 cm