- Type kavelMarge
- Kavelnummer0247-0018
- Kavel sluit opMaandag 12 januari 2026 19.08 uur
Olieverf op doek
"stilleven". Kunstwerk is gesigneerd L.O. met Emile Claus. Ingelijst. Afmeting 72x82 cm. Doek heeft enkele kleine gaatjes, die gerestaureerd kunnen worden.