Grafiek H. JELINGER ( 1895-1961)

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0247-0015
  • Kavel sluit opMaandag 12 januari 2026 19.14 uur

"oude brug Maastricht"

Ingekleurde gravure, Gesigneerd R.O., ingelijst achter glas. Afmeting 43x23 cm.