Tekening/Aquarel AR. JAMAR (1870-1946)

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0247-0013
  • Kavel sluit opMaandag 12 januari 2026 19.12 uur

op papier, 1926

gesigneerd L.O., Ingelijst in oude lijst. Afmeting 32x26 cm