Aquarel J. MELS (1899-1974)

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0247-0008
  • Kavel sluit opMaandag 12 januari 2026 19.07 uur

1943, "limburg landschap"

Ingelijst, achter glas. Afmeting 57x32 cm. Lijst licht beschadigd.