Schilderij AR. JAMAR (1870-1946)

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0247-0001
  • Kavel sluit opMaandag 12 januari 2026 19.00 uur

Olieverf op paneel, "giraffen", 1934

gesigneerd L.O., Ingelijst in antieke lijst. Afmeting 40x48 cm. Op achterzijde van paneel staat tekst geschreven