Schilderij AR. JAMAR (1870-1946)
- Type kavelMarge
- Kavelnummer0247-0001
- Kavel sluit opMaandag 12 januari 2026 19.00 uur
Olieverf op paneel, "giraffen", 1934
gesigneerd L.O., Ingelijst in antieke lijst. Afmeting 40x48 cm. Op achterzijde van paneel staat tekst geschreven