Online veiling van unieke kunstcollectie uit zoldervondst

Bekijk de bijzondere veilingvoorwaarden
  • Veiling0188
  • SluitingMaandag 27 juni 2022 vanaf 19.00 uur
  • OphaallocatieSittard (NL)

In deze veiling bestaat het aanbod uit een bijzondere kunstcollectie van niet alledaagse kunst van gerenommeerde kunstenaars o.a. ROBERT TERWINDT, HARRY VAN KUYK, FRANS GERRITZ, MANUEL KURPERSHOEK, MARK BRUSSE, AAT VERHOOG, GEURT VAN DIJK, VLADIMIR GAZOVIC, KEES SPERMON, GERD ARNTZ, PIETER BECKS, JOOP RUSSON, POPPE DAMAVE, BIENETTE MORAAL, TIM HINTERDING, WIM VAN DER MEIJ enz. Het betreft litho's, zeefdrukken, houtsneden, diepdrukken,  kleurdrukken, etsen, vintage reclameposters van exposities, oude landkaarten enz.
Alle kunstwerken zijn op papier en niet ingelijst.

Vrijdag 24 juni 2022, is er tussen 10.00 en 12.00 uur gelegenheid om de kunstwerken te bekijken.
Locatie: Kleine Steeg 13, Sittard ( hoofdingang voormalig schoolgebouw)

Vrijdag 1 juli 2022, tussen 10.00 en 12.00 uur.
Locatie: Kleine Steeg 13, Sittard (hoofdingang voormalig schoolgebouw)

Het is tevens mogelijk om de kunstwerken te laten verzenden. Lees meer in de bijzondere voorwaarden bij deze veiling.

Aantal kavels
83
Bekijk kavels

In opdracht van belanghebbende (particulier).