Online veiling van o.a. vintage affiches, kunst en mooie verzamelitems

Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Lithografie

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0244-0109
  • Kavel sluit opMaandag 8 december 2025 19.58 uur

IRENE DAENEN (1944-2020)

Titel: "Ladies", oplage F41/130, handgesigneerd R.O. Ingelijst, achter glas. Afmeting 54x54 cm