Online veiling van o.a. vintage affiches, kunst en mooie verzamelitems

Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Ets-Aquatint

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0244-0086
  • Kavel sluit opMaandag 8 december 2025 19.40 uur

JOHNNY FRIEDLÄNDER (1912-1992)

Genummerd E.A., handgesigneerd R.O., Afmeting 62x90 cm.