Online veiling van o.a. vintage affiches, kunst en mooie verzamelitems

Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Zeefdruk

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0244-0085
  • Kavel sluit opMaandag 8 december 2025 19.39 uur

PIETER VERMEULEN (1949)

Gesigneerd L.O., Oplage 20/25. Ingelijst, achter glas. Afmeting 85x75 cm.