Online veiling van o.a. vintage affiches, kunst en mooie verzamelitems

Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Tekening

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0244-0056
  • Kavel sluit opMaandag 8 december 2025 19.55 uur

SJEF KREUTZER (1929-2012)

Gesigneerd R.O., 1996, Betreft een door Sjef Kreutzer zelf verstuurde kerstwens "zalig kerstfeest 1996" op papier, ingelijst, achter glas Zowel aan de voorzijde als achterzijde gesigneerd. Afmeting 32x32 cm