Online veiling van o.a. vintage affiches, kunst en mooie verzamelitems

Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Zeefdruk

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0244-0048
  • Kavel sluit opMaandag 8 december 2025 19.47 uur

GRAS HEYEN (1917-1988)

Handgesigneerd L.O., ingelijst, achter glas. Afmeting 75x56 cm Zeefdruk op geschept papier