Online veiling van o.a. vintage affiches, kunst en mooie verzamelitems

Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Zeefdruk

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0244-0029
  • Kavel sluit opMaandag 8 december 2025 19.28 uur

LUIS PENIN (1968)

2000, Oplage 67/80 , Titel: "Gala de casamiento". Ingelijst, achter glas. Afmeting 68x83 cm. Gesigneerd R.O.