Online veiling van o.a. vintage affiches, kunst en mooie verzamelitems

Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Potloodtekening

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0244-0020
  • Kavel sluit opMaandag 8 december 2025 19.24 uur

Lambertus J. HANSEN (1803-1859)

Gesigneerd L.O., ingelijst, achter glas. Afmeting 19x25 cm! Mooie tekening, is zeer gedetailleerd gemaakt, in 2 kleuren.