Online veiling van mooie inboedel uit nalatenschap

Bekijk de bijzondere veilingvoorwaarden
  • Veiling0182
  • SluitingDinsdag 7 december 2021 vanaf 19.00 uur
  • OphaallocatieSittard (NL)

Het aanbod in deze veiling van een inboedel uit nalatenschap bestaat uit o.a. mooie antieke items. Veel is uit Brussel afkomstig, periode 1840-1920. Meubelen: kasten o.a. Gebr. HORRIX Den Haag, secretaire, bureau, tafels, stoelen, bankje, kapstok THONET stijl; kunst o.a. G. MOSTADE, R.TOURNAY, E. WETTRENS, P. DE CHEVILLY, DE LA FONTAINE, T.A. STEINLEN, olieverfschilderijen, kopergravures, pastelkrijtgravure, aquarellen, litho's; zilverwerk o.a. kandelaren, schalen, bestek, servetringen, naaldenkoker; serviezen o.a. WEDGEWOOD: ROSALIND, QUEENS SHAPE, BAVARIA; visservies WAECHTERSBACH; beelden o.a. bronzen, houten, gips; vazen o.a Japan; oude piano bladmuziek van diverse componisten; klokken o.a. tafelklok LENZKIRCH, WARMINK WUBA, Zwarte Woud klok, comtoise klokken; oude hoeden; oude schilderijlijsten; oude reiskoffers o.a. WELTEN LAUFER, JUCO HARTPLATTE; porseleinen oude beeldjes CAPODIMONTE; Chinees porselein o.a. AMSTERDAMS BONT, IMARI; antieke golfclubs; oude microscoop; oude anatomische studie kaarten; oude bouwtekeningen van hotel in Parijs; verzameling Lp's en singles Franse chansons; verzameling Lp's klassieke muziek; enkele vintage items o.a. rotan stoel ROHE, kapstok CASTELLI; B&O design audio apparatuur; grote gasbarbeque BORETTI; terrasverwarming, en meer!

Vrijdag 3 december 2021 tussen 10.00 en 12.00 uur
Locatie: Kleine Steeg 13, Sittard (NL) (hoofdingang oud schoolgebouw)
Kijkdag gaat door, mondkapje verplicht!

Zaterdag 11 december 2021 tussen 10.00 en 13.00 uur
Vrijdag 17 december 2021 tussen 10.00 en 12.00 uur
Locatie: Sittard (NL)

U dient zelf te zorgen voor inpakmateriaal, voldoende mankracht en geschikt vervoer bij grote items.

Mondkapje verplicht!

Aantal kavels
170
Bekijk kavels

In opdracht van belanghebbenden (erfgenamen).