Online veiling van kunst uit privéverzameling

Bekijk de bijzondere veilingvoorwaarden
  • Veiling0158
  • SluitingMaandag 12 oktober 2020 vanaf 19.01 uur

Deze prachtige collectie uit een privéverzameling bestaat uit: schilderijen van o.a. Espen Greger Hagen, M. Bemelmans, Fabian, B.Williams, Sylvin Dolmans, Jan Meerten; Aquarellen van o.a. Piet Lap, Bob Tenhoope, Wansink; Zeefdrukken van o.a. Jopie Huisman, Marianne v/d Heijden, Herman Brood, Jacques Tange, Corneille, Eric Toebosch, Lou Thissen, Ad van Hassel, Kars Persoon, Arne Zuidhoek, Wil van der Laan, P. Defesche, Ioan Bunus, S. Bethke enz.; Quilts en wandkleden van Toos Meerten.

Gunning onder voorbehoud opdrachtgever.

Zaterdag 10 oktober 2020 tussen 10.00 en 12.00 uur
Locatie: Kleine Steeg 13, Sittard (NL) ( Hoofdingang oud schoolgebouw)

Vrijdag 16 oktober 2020 tussen 10.00 en 12.00 uur

U dient zelf te zorgen voor inpakmateriaal en gepast vervoer.
De afgifte zal geschieden volgens de laatste richtlijnen van het RIVM. (zie bijzondere veilingvoorwaarden van deze veiling op onze website)

Aantal kavels
85
Bekijk kavels