Bekijk de bijzondere veilingvoorwaarden
  • Veiling0193
  • SluitingMaandag 14 november 2022 vanaf 19.01 uur
  • OphaallocatieSittard (NL)

In deze veiling bestaat het aanbod uit o.a. meubelen, antiek en kunst uit privéverzameling. O.a. kasten, tafels, stoelen, antieke postoelen, antieke wandkastjes, bureau, antieke kerkbank; lampen; koperwerk; antieke strijkijzers; antieke wijnweger; antieke soldeerkoffer; vintage menukaarten van cruiseschip PAQUEBOT FLANDRE, 1955; oude aandelen 1900-1950; vintage posters o.a. BOEKENWEEK FRANKRIJK, LAROUSSE UNIVERSAL, BIBLIOTHÈQUE NATIONAL; niet ingelijste kunstwerken ( etsen, gravures, litho's) van de O.L.V. kathedraal in Antwerpen. Veel kunstwerken van o.a. J. RUSSON, M. PLÜCKEBAUM, G. BIERENBROODSPOT,  R.TERWINDT, M. ENGELMAN, M. BERKHOUT, S. HOEKSTRA, J. PIKE; J. COLLETTE, C. REVILLA  enz.; 100 originele foto's van scenes uit programma's en films van RTL en RTL2; Partijen oude sigaren van o.a BALMORAL, CUMBERLAND, WILLEM II, AGIO, ALTO, HABANA, enz.; Verzamel items sigaren: o.a.  verzameling sigarenkistjes, antieke sigarensnijder; verzameling sigarenbandjes; verzameling oude lucifersdoosjes; Staande engelse klok; comtoise klok; tafel en vloerlampen van LIFESTYLE en meer!

Vrijdag 11 november 2022, is er tussen 10.00 en 12.00 uur gelegenheid om de items te bekijken.
Locatie: Sittard (NL)

Vrijdag 18 november 2022 tussen 10.00 en 13.00 uur.
Locatie: Sittard (NL)

U dient zelf te zorgen voor inpakmateriaal, voldoende mankracht en geschikt vervoer voor de meubelen.

Aantal kavels
105
Bekijk kavels

In opdracht van belanghebbenden.