Online veiling van gevarieerde inboedel uit nalatenschap.

Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Litho

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0246-0029
  • Kavel sluit opMaandag 15 december 2025 19.28 uur

Gesigneerd met monogram FH

1982, "kerkgebouw", Ingelijst, achter glas. Gesigneerd R.O. Afmeting 20x25 cm.