Online veiling van voorraad luxe cadeauwinkel, deel 2

Bekijk de bijzondere veilingvoorwaarden
  • Veiling0156
  • SluitingMaandag 26 oktober 2020 vanaf 19.00 uur

In deze veiling deel 2 van de voorraad van een luxe cadeauwinkel, aangeboden wegens bedrijfsbeëindiging. Het aanbod bestaat uit vele items van hoogwaardige kwaliteit, voor zowel de particulier als de handelaar. O.a. mozaïek lampen; servies Prince of Wales; tinnen voorwerpen KURZ EDELTIN o.a. lampen, schalen, kandelaren, vazen; raamdecoratie; theesets; luxe glazen schalen; glaskunst; DELFTS BLAUW, vazen, kaststellen, borden, enz.; luxe muziekdozen o.a. afbeeldingen HUMMEL, ROSINA WACHTMEISTER; kristallen glaswerk o.a. RCR; luxe sieradendoosjes; porseleinen poppen; koperen miniaturen; Russisch porselein en aardewerk uit USSR tijd; luxe dienbladen o.a. KURZ EDELTIN, AMATA; vazen brons/emaille; Japans porselein; tafellakens; partijen decoratiekleedjes; beelden van speksteen; porseleinen borden MEISSEN; partij GOEDEWAAGEN DELFTS POLYCHROOM borden, vazen, kaststellen; partij KEULS aardewerk; luxe fotolijsten; partij nachtverlichting; beelden van gebakken klei GEERT KUNEN; grote partij dierenbeelden o.a. LESSER & PAVEY, THE LEONARDO COLLECTION; grote partij boeddha's; grote partij luxe baby cadeau artikelen; grote partij beelden, o.a. MADRIGALE, VIVIAN C, ADL, VITTORIO TESSARO, en meer!

Geen kijkdag.

Vrijdag 30 oktober 2020, tussen 10.00 en 13.00 uur.
Locatie: Kleine Steeg 13, Sittard ( ingang voormalig schoolgebouw)
Extra ophaaldag: Vrijdag 6 november 2020 tussen 10.00 en 12.00 uur

Deze afgifte geschiedt volgens de laatste richtlijnen van het RIVM (zie ook de bijzondere veilingvoorwaarden)

U dient zelf te zorgen voor inpakmateriaal en geschikt vervoer voor grotere partijen.

Aantal kavels
162
Bekijk kavels