Online veiling van kunst uit privéverzameling

  • Veiling1158
  • Opent opWoensdag 23 september 2020 10.00 uur
  • SluitingMaandag 12 oktober 2020 vanaf 19.00 uur

Deze prachtige collectie uit een privéverzameling bestaat uit: schilderijen van o.a. Espen Greger Hagen, M. Bemelmans, Fabian, B.Williams, Sylvia Dolmans, Jan Meerten; Aquarellen van o.a. Piet Lap, Bob Tenhope, Wansink; diverse kunstvoorwerpen van o.a. Jopie Huisman, Herman Brood; Zeefdrukken van o.a. Jacques Tange, Corneille, Eric Toebosch, Lou Thissen, Ad van Hassel, Jacqueline Schafer, Kars Persoon, Arne Zuidhoek, Wil van der Laan, P. Defesche enz.; Quilts en wandkleden van Toos Meerten.

Informatie volgt nog!

Informatie volgt nog!