Online veiling van deel collectie uit kunstgalerie

  • Veiling0115
  • SluitingMaandag 19 februari 2018 vanaf 19.00 uur

In deze veiling bieden wij een deel van de mooie collectie uit een kunstgalerie aan. Het betreft o.a. schilderijen: olieverf op doek, aquarelllen, acryl op doek en papier, gouaches, zeefdrukken, van kunstenaars uit binnen- en buitenland. O.a. GÈNE EGGEN, QING HUI ZHANG, HERMAN VAN VEEN, ISIDORE POSTMES, LES DEUX GARÇONS, PIM DE VROOMEN, FRANK ERMSCHEL, HANS VAN DEN EERTWEGH, ERNST WILLE, VEIT HOFFMANN, LENNART KÄRRABO, VLADIMIR IVANOV, AKIRA KUROSAKI, KRISTINE STILES, PIOTR KIEPUSZEWSKI, SHERMAN FLEMING, RIK RITCHEY, NIC TUMMERS, MARCO JURIËN, HENRI MAÏUS,PIERRE DEVREUX, COR WEGH enz.
Naast schilderijen, diverse beelden van o.a. ANNEKE KOCKELKORN, ALDA BRUNENBERG, BEN HOEZEN , enz.

Zaterdag 17 februari 2018 tussen 14.00 en 17.00 uur.
Locatie: Landgraaf (NL)

Zaterdag 24 februari 2018, tussen 14.00 en 16.00 uur.
Locatie:  Landgraaf (NL)

U dient zelf te zorgen voor voldoende verpakkingsmateriaal en geschikt vervoer voor grote kunstwerken.

Aantal kavels
115
Bekijk kavels