Online veiling van antiek en kunst

  • Veiling0143
  • SluitingMaandag 14 oktober 2019 vanaf 19.00 uur

In deze veiling bestaat het aanbod uit prachtige antieke meubelen en kunst op papier: o.a. ladenkasten, kasten, engelse secretaire, hoekkast, vitrinekast, hangoortafels, sidetable; spiegels; koperen gebruiksvoorwerpen, o.a. koperen ketels, haardset, waterketel, bedstoof; tinnen borden, o.a. 18e eeuws; kunst.o.a. olieverf op doek PIE SCHMITZ, COBRAkunst HAN VENEMAN, acryl op papier van o.a. van de Roemeense gevierde kunstenaar IOAN BUNUS, monotypes SUSAN BETHKE, vroege collages CHRISTIAN GRESSIER, aquarellen; BKR-kunstwerken van JAN VAN HELDEN, ROB FERENCIK,STEPHAN BERKHEMER, WAGNER enz.; kunstwerk van JACQUES DIETEREN;  sierborden o.a. MAKKUM en antiek Chinees; Wajangpoppen; houtsnijwerken uit o.a. Bali en Indonesië en meer!

De lijsten om de kunstwerken op de foto's zijn als voorbeeld bedoeld en dus niet inbegrepen, tenzij anders vermeld!

Gunning onder voorbehoud.

Op zaterdag 12 oktober 2019 is er tussen 10.00 en 12.30 uur mogelijkheid om te komen kijken naar deze stukken.
Locatie: Kleine Steeg 13, Sittard (ingang voormalig schoolgebouw)

Vrijdag 18 oktober 2019, tussen  10.00 en 13.00 uur.

U dient zelf te zorgen voor inpakmateriaal, gereedschap voor demontage, geschikt vervoer voor meubelen en voldoende mankracht.

Aantal kavels
82
Bekijk kavels